Prečo voliť Puškára

Plním svoje sľuby. Vždy riešim aktuálne problémy hneď. Môj zámer je byť europoslanec a kontrolovať pre občanov tých, politikov a úrady, kde to najviac treba.

Ak ma zvolíte, budem využívať všetky právomoci tak ako to nikto neurobil doteraz a všetko uvidíte v priamom prenose. Viac Vám napovie aj posolstvo mojich článkov a videí. V nich ma spoznáte. Som človek, ktorý dokáže obhajovať záujmy tých ktorí ma zvolia. Nikto Vás nedokáže tak zastúpiť ako obhajca. Mám schopnosť zistiť čo ľudia chcú a potrebujú a potom im viem pomôcť dosiahnuť úspech.

Opýtajte sa ma na čokoľvek a rád Vám to vysvetlím, rád budem ak budeme spolupracovať a to tak, že Vy dáte hlas mne a ja Vám dám ten čas ktorý Vám ako voličovi patrí.

Zďaleka neviem všetko a preto uvítam aj rady od Vás voličov. Budem rád ak mi napíšete aj čo Vás trápi a prípadne aj ako riešiť niektoré veci. Zaujíma ma Váš názor overte si to. Veľa neprajníkov má človek úspešný. Pamätajte nikdy som nespáchal žiadny trestný čin. Krivé obvinenia boli najmä pre moju česť a odvahu ako aj nezlomnú vieru v spravodlivosť.

Nikto Vám neukáže ani neobjasní to čo ja

Nedajte sa oklamať tým čo Vám ľudia narozprávajú. Skorumpovaní policajti chceli ma dotlačiť k úplatkom ale som sa nedal. som čistý a nevinný. Dnes nemožno veriť všetkému bez rozumného zistenia si skutočností. Preto ak Vám niekto povie niečo o mojej minulosti, kľudne mu ukážte môj register trestov. Som jediný kandidát a politik ktorý sa nehanbí za svoju rigoróznu prácu a bez problémov zverejňujem tu na internete aj môj register trestov. Zvolil som si ťažkú cestu a to cestu pravdy, práva a spravodlivosti. Na tejto ceste je kopec nepriateľov. Niektorých zatiaľ odvolali niektorých to ešte len čaká. Zvoľme si spoločne spravodlivosť podľa Puškára.

Dokážem čeliť výzvam a som odhodlaný bojovať za Vás. Dokážem riadiť ľudí a plniť príkazy svojich voličov. Riadim firmu, ktorá dáva prácu vyše tisíc ľuďom a všetci sú spokojní. Minulý rok sme mali obrat viac ako 4 milióny EUR.  Podieľal som sa na vývoji nových technológií a riadil viacero prevádzok. Vediem zároveň advokátsku kanceláriu a naši právnici sú Vám plne k dispozícii. Vypomáham pri vypracúvaní psychologických posudkov, bez nároku na honorár, pretože to je to čo ma aj baví a nielen tomu rozumiem.

Sprevádzal som viacerých či už ako psychológ alebo právnik na ceste k úspechu.

Poctivosť a česť je to čo ma charakterizuje. Som často otvorenejší ako by som mal byť, vychádza to z toho, že pravdu aj keď ťažkú by som aj ja chcel vždy počuť. Mnohí vravia, že som múdry, to si ja neodvážim povedať, vzdelanie mám však na rozdávanie. Nemám sa za to prečo hanbiť, pretože vzdelávanie a učenie ma naozaj baví. Rád a stále sa učím a zdokonaľujem vo viacerých oblastiach života. Psychológia ma priviedla k pochopeniu ľudí a právo mi vštepilo spravodlivosť pre všetkých. Vždy keď je to potrebné sa dokážem rozhodnúť. Dobrá názory viem aj presadiť ak je to potrebné. Pochádzam z rodiny, ktorá mi bola vždy oporou a dovolím si povedať, že aj vzorom. Ak by ste chceli vedieť viac napíšte mi. Ja som tu pre voličov, ktorí sa vždy budú môcť na mňa obrátiť.

Vyskúšajte si to, prosím vyberte v Eurovoľbách stranu č. 26 a zakrúžkujte číslo 11 pri mene JUDR. Mgr. Peter Puškár. Toto rozhodnutie je možné len raz za 5 rokov, preto urobte to prosím a nebudete nikdy ľutovať.

Voľte ma preto, lebo to čo sa zaviažem to Vám aj splním. Lepší život prinesiem, oči ľuďom otvorím.

Zdieľaj: