Kto sú skutoční utečenci a kto sú okupanti?

blog1

 

Už by sa ľudia mohli prestať nazdávať, že všetci imigranti, ktorí k nám prichádzajú do Európy, sú utečenci ktorí bojujú o svoj život.

Je veľmi veľký rozdiel medzi skutočnými utečencami, a imigrantmi, ktorí teraz prichádzajú do EU. Nie sú to utečenci ale v drvivej väčšine len okupanti, zneužívajúci systém imigračnej a azylovej politiky. Imigranti, ktorí budú zneužívať európsky sociálny systém. Ja sám sa často cítim tiež ako azylant ale vo vlastnej krajine a novodobý disident. Našťastie som sa chcel a stále sa učím a keď prídem do nejakej krajiny v prvom rade sa snažím naučiť aspoň základy jazyka. Keby som utekal pred hrozbou smrti vážil by som si všetko čo mi zabezpečuje bezpečnosť a vzdelával by som sa čo najviac, pomáhal ostatným a snažil sa byť užitočný a nie na príťaž.

Skutoční utečenci sú ľudia, ktorí naozaj utekajú aby zachránili svoje životy. Väčšinou sú to matky s malými deťmi, celé rodiny, alebo starší ľudia. Pozrime sa ako to je na Slovensku? Prečo produktívne obyvateľstvo uteká z našej krajiny a máme ho čiastočne nahrádzať neproduktívnym? Prečo pracujúci a vzdelaní Slováci platia dane inde? No pretože tu nemajú podmienky na to vytvorené a častokrát sú v zúfalej situácii. Pre každého je zúfalá situácia niečo iné a tak je nad slnko jasné, že aj sem idú najmä tí, ktorí pociťujú svoju situáciu ako zúfalú. Pamätajme si, že títo zúfalí ľudia budú ako vždy a všade robiť zúfalé veci…

A čo sa valí na nás? Neskutočné množstvo mladých, bojaschopných, urastených mužov, ktorí si nechcú nájsť uplatnenie vo vlastnej zemi, nevedia sa prispôsobiť normálnemu životu vo vlastnej zemi a chcú sa priživiť na Európanoch.

Prichádzajú bez pracovných návykov, bez znalosti jazyka a častokrát sa to končí ich povaľovaním po ulici, kde okrádajú, otravujú a znásilňujú ľudí.

Média a politici ich vykresľujú ako chudákov, ktorí bojujú o svoj život. Ak by to skutočne bolo takto, boli by vďační za každý prístupný kúsok zeme, a nehnali sa do najbohatších štátov ako Nemecko, Veľká Británia ci Švédsko. Ide jedine o ekonomických imigrantov, nie skutočných utečencoch ktorí potrebujú pomoc.

Nemáme nič proti pomáhaniu chudobným a bezmocným, pomáhať je potrebné a dôležité. Treba ale tieto problémy riešiť v ich krajinách a neťahať ich k nám, kde sa nevieme s chudobou, nezamestnanosťou a neprispôsobivými občanmi vysporiadať ani my.
Naši odborníci môžu pomáhať so zavádzaním moderných technológii, učitelia môžu učiť deti. Je mnoho lekárov a dobrovoľníkov ktorí odchádzajú, aby pomohli týmto ľudom v ich krajinách a k nám na oplátku prichádzajú príživníci a imigranti, ktorí nám takúto odbornú pomoc nikdy nebudú schopní poskytnúť. Bude dochádzať len k rozširovaniu armády kriminálnikov a tých, ktorí pracovať vôbec nechcú a nebudú.

Chcú parazitovať, zneužívať ľudský sociálny systém, pritiahnuť do Európy svojich blízkych a nechať sa tu živiť. Tých zopár výnimiek o ktorých sa hovorí, že sú vzdelaní a pracovití, predstavujú len štatistickú chybu a danej problematiky sa to vôbec netýka.

Kde sú ženy a deti? Kde sú utečenci, ktorí majú v očiach strach o vlastný život?

blog2 blog3blog4

 

Okupant nikdy nebude mierumilovný. Násilie je pre takýchto ľudí otázka cti. Nevyhrať akýkoľvek pouličný alebo susedský konflikt násilím je pre neho poníženie vo svojej komunite. Je to ich výchova. Od mladého veku majú toto násilnícke správania vštepované, ako keď cvičíte strážneho psa.
Európske metropoly sa zmenia na kriminálne diery plne imigrantov, okupantov ktorí sa budú vydávať za moslimov, už nič nebude také, ako bolo. Ide tu o premyslený plán na zlikvidovanie EU tak, ako ju poznáme. Cieľom multikulturalizmu je vytvoriť chaos.

Zdieľaj:
Peter Puškár
steigauf@hsls.sk