Ukáže prstom

Hlava policajnej mafie – ututlaný úplatok policajnému prezidentovi

Ako je to možné?

Toto sa stalo v čase kedy bol Gašpar policajným prezidentom. Prokurátor Pikora zo Žilinskej krajskej prokuratúry s ním osobne mimo akejkoľvek reálnej kompetencie riešil trestnú vec o ktorej ho nemal ani informovať. Nie to sa ešte dohadovať. špinavú prácu robia nekompetentné vyšetrovateľky Kortišová z Banskej Bystrice a lesníčka Martina Brodzianska. Ukazuje Puškár prstom…

Túto nahrávku aj s trestným oznámením má NAKA od zimy 2018 teda aj po tom ako Gašpar odišiel sa s tým nič nestalo. Ak by nebolo prepojenie a Kubicová si len vymyslela celé vydieranie bola by dávno vyšetrovaná a poťahovaná. Alebo aký by mal dôvod Gašpar ako policajný prezident kryť osobu, ktorá chce v jeho mene 100.000EUR úplatok ak by to nebola pravda? Možno po zverejnení týchto informácií ju bude chcieť obetovať. Keďže však bežne žiadala pre neho úplatky bude to asi ťažké, preto sa o tom celom mlčí a z Puškára sa umelo vytvára nedôveryhodná osoba za pomoci médií. Novinári zjavne nechcú odhaľovať pravdu. Keď ich Puškár upozorňoval, kde sa kradnú miliardy, to čo neskôr písal aj Kuciak tak si s tým nikto hlavu nelámal. Boli radi, že sa Gašparko na nich usmieva. Veď je mocný muž to je silné afrodiziakukm…

Puškára museli krivo obviniť inak by odhalil dôkazy už v roku 2016

Všetky dôkazy tu uvedené sú odložené na bezpečnom mieste. Odstránenie Puškára už nikomu nepomôže ale to neznamená, že sa niekto nebude chcieť pomstiť. Alebo tak ako v inom prípade možno hodiť vraždu na niekoho kto ma síce zjavný motív ale možno nemá dôvod. Tak ako sa to ukazuje aj pri iných vraždách.

Ľudia na Slovensku sú tak zmanipulovaní, že ani nevedia, že dôležité veci nevedia.

Propaganda a vymývanie mozgu spolu s mediálnym lynčom sa v prípade Puškára osvedčila. Urobili si Imrece a Gašpar PR tlačovku, popredvázdali sa a rozsievali neoverené klamlivé informácie. TA3 ktorej INTV bola priamou konkurenciou im dala neobvykle veľa priestoru. To bol ten obchodný motív.

Politická strana a angažovanie v politike nevyhovovalo zločincom typu Fico a Kaliňák, tak sa postarali. Zneužíjúc políciu nasadili na kompromitáciu najväčší kaliber NAKA, aj to nekvalifikované tupé osoby, ktoré v podstate vedia, že nič nevyšetria ale budú prípad naťahovať až sa zabudne. Puškár však nikdy nezabudne. To je reálna záruka, že budem postupovať zákonne a politickí zločinci budú potrestaní.

Úplatok pre policajného prezidenta

V roku 2016 skorumpovaní politici a oligarchovia sa cítili už bohorovní. Jeden z mnohých prípadov ktoré si zažil Peter Puškár na vlastnej koži hovorí za všetky. Ako investor a nadšenec vybudoval z ústrania nezávislú televíziu INTV. Hoci bol sám politik dal priestor svojim konkurentom, aby sa prezentovali. Táto jeho pokora a skromnosť sa mu nevyplatila. Urobili jedno predvolebné mimoriadne vysielanie a obrovský ohlas dal do pohybu zločineckú mašinériu.

Dva dni pred oficiálnym spustením napochodovali zamaskovaní kukláči s plno automatickými zbraňami do priestorov INTV. Oficiálne hľadali dôkazy z roku 2012, asi nepochopili, že bol rok 2016 a televízia tam sídlila len pol roka. Nikto nikdy nevysvetlil, čo tam vlastne hľadali, keďže im išlo iba o to pozrieť si a odfotiť priestory, legitimizovať ľudí, zastrašiť zamestnancov a zničiť nezávislé spravodajstvo. To sa aj podarilo.  Vykonštruovali si dôvod DPH, lebo s tým mal Puškár skúsenosti. Úspešne zastupoval ako právny zástupca malých podnikateľov, ktorých okrádala daňová mafia.

Bola už iná doba ako keď sa obsadzovala Markíza a preto plán bol premyslenejší zo strany policajnej mafie a zabezpečili si marketing v televízii, ktorú vlastní oligarcha. Dvaja prezidenti, fianční aj policajní, mimochodom obidvaja konečne odstúpení, ktorí poškodzovali štát si urobili polhodinový PR. Puškár má na obidvoch dôkazy, že žiadali úplatok. Obidvoch oznámil NAKA. a že to nie sú hocijaké dôkazy ale presné mená, čísla. Keďže policajti miesto vyšetrovania korupcie na najvyšších miestach v štátnej správe a polícii, snažia sa všemožne kriminalizovať a krivo obviňovať Puškára aby jednak vyzeralo to celé nedôveryhodne a jednak ho mohli umlčať. Dokonca mu ukradli pri jednej z domových prehliadok legálne držanú zbraň, peniaze vo výške 30.000 a šperky. Dôkazy sú na stránke, podané trestné oznámenia sa zamietajú vždy pod koberec. Vždy to dohliadala NAKA alebo napríklad syn bývalého vysokého policajného funkcionára Stanislav Jankovič. Teda zase niekto prepojený na Gašpara a oligarchov.

Pre Gašpara chceli 100.000EUR a Imrecze osobne 60.000EUR!

Puškár dňa 10.4.2016 zverejnil na dlho svoj posledný blog o rozkrádaní štátnych peňazí cez neoprávnené vratky DPH a ako to celé funguje a kto sa na tom nabaľuje. Na deň 13.4.2016 bolo naplánované oficiálne spustenie televízie. Jedine ako mohli tomu mafiáni zabrániť, bol policajný prepad a falošné obvinenia Puškára. Podrobnosti aj dôkazy nájdete na www.peterpuskar.sk s kópiami spisu aj vykonštruovanými svedectvami, ktoré svedkovia vysvetľujú, že boli donútení vypovedať tak ako im prikázali policajti. Konkrétne sa jedná o vyšetrovateľku lesníčku Martinu Brodziansku kľudne jej môžete zavolať 0905941169 a Máriu Kortišovú. Nad touto nespravodlivosťou dozerá úplatný prokurátor Juraj Pikora, ktorý sa počas Puškárovho zadržania stretol s Gašparom na utajenom stretnutí na golfovom ihrisku, aby prejednal jeho prípad a postup. Ako zo zlého filmu… Na to advokátka Kubicová oslovila Puškárovho zástupcu a žiadala pre Gašpara, vtedajšieho policajného prezidenta 100.000EUR v hotovosti pod hrozbou, že ak sa to do týždňa nezaplatí tak Puškár zhnije v base. Ale ak sa to zaplatí, môže byť ihneď prepustený. Puškár z väzby upozornil zástupcu, aby to všetko nahral a nikomu nič nedával. Kubicová totižto najskôr povedala, že sa jedná o právnickú prácu a zobrala si zálohu 10.000EUR.

Keďže na Puškára neexistoval jediný dôkaz, okrem falošného svedectva. Sudkyňa sa pri jeho zobratí do väzby ospravedlňovala jeho partnerke, že ona musela tak konať… prečo?

Dokonca ako sudkyňa poradila, aby Puškárovi zmenili adresu pobytu a prepustí ho, keď ten humbuk utíchne. Teda sme svedkami drzosti nemorálnosti OČTK v priamom prenose.

Nezabúdajme, že v tom čase bol Puškár predsedom strany Právo a Spravodlivosť, ktorej preferencie síce pomaly, ale rástli. Obavy zločineckej skorumpovanej oligarchie z mediálneho a politického rastu Petra Puškára viedli k jeho mediálnej likvidácii.

Uvedomili si však, že uväznenie nebude nadlho, tak jednoducho zničili televíziu. Na dokončenie začatého diela nastúpili ďalšie opatrenia,  najvyššia kaucia a elektronický obojok. Čestný človek dostane kauciu a vrahov púšťajú skorumpovaní sudcovia. Podrobnejšie v blogoch Petra Puškára.

Nič netrvá večne, Puškár zavrel hubu a krok a zase sa stalo niečo nevídané, podarilo sa mu presvedčiť svet, že neexistuje. Čuduj sa svete zrazu mu vrátili kauciu,  aj odstránili náramok, ktorý ako tvrdí je len vyhodených  27.000.000 z našich vrecák pre zlodejov.

Gašpar a Imrecze klamali a klamú, žiadali si úplatky a Puškár je zatiaľ jediný, ktorý to povedal nahlas. Podal trestné oznámenie a zakúsil, čo sa v takých prípadoch deje.

Peter Puškár vyzýva a prosí všetkých, ktorí si niečo takéto zažili, aby to prestali tajiť a poskytli takisto svedectvá a výpovede. Nie je predsa možné, že jediní kto majú právo iniciovať vyšetrovanie sú europoslanci a títo by mali byť z radov extrémistov, pseudoliberálov, skorumpovaných zlodejov a podobne,  ktorí sa vlastne nakoniec vždy dohodnú.

Veľa informácii Vám dá sám Peter kľudne sa ho pýtajte a píšte mu. on je tu pre ľudí a je vďačný aj tým, ktorí ešte nevedia čo činia.

Sme radi, že sa Peter vrátil do politiky, podporte ho a tým pravdu a spravodlivosť. My sme si všetky dôkazy a tvrdenia preverili, a stojíme za Petrom a vieme, že každé ďalšie obvinenie je len dôsledok toho, že ľuďom otvára oči. Peter nám povedal, že v podstate je rád, že ho iba zavreli. Dvaja mladí ľudia, kde jeden odhaľoval pravdu také šťastie nemali. O tom, ako sa jemu vyhrážal Kočner, aby zmenil svedectvo proti nemu a ako chcel aby konal protizákonne vraj urobí krátke video. Nestihne to asi pred voľbami do europarlamentu.

Robíme to aby sme podporili čestného vzdelaného človeka, ktorý sa nebojí postaviť policajnej mafii a oligarchom, Peter Puškár sa už veľakrát dokázal postaviť tomu najhoršiemu zlu. Postavil sa tým, ktorí nás majú chrániť, postavil sa tým, ktorí majú na Slovensku skoro neobmedzenú skorumpovanú moc. Želáme mu, aby získal čo najviac hlasov, pretože ani populisti ani nedokážu posunúť štát k lepším zajtrajškom.

Chceli by sme zároveň urobiť malý prieskum a požiadať Vás, aby ste toto zdieľali, aby ľudia vedeli pravdu a ak ste sa rozhodli pre voľbu Petra, dajte mu aj like.

Všetky dôkazy tu uvádzané sa nachádzajú na NAKA. Keďže ani po oficiálnom odídení hlavy chobotnice sa nič nedeje rozhodli sme sa zverejniť tieto informácie. Asi naozaj len hnev zjednoteného davu dokáže priviesť tých čo majú spravovať tento štát k rozumu, alebo tam kam patria. My sa nevzdáme dnes už nie.

TA3, ktorá bola konkurenciou pre INTV, ktorú Puškár financoval odvysielala viaceré klamstvá, účelové tvrdenia. Gašpar s Imrecem sa odbavovali na lžiach, z ktorých sa nič  nepotvrdilo. Jediné, čo sa potvrdzuje je to, čo hovorí a píše Puškár.

Na ilustráciu, aby ste do budúcna vedeli aké klamstvá títo čo nás všetkých obrali o stovky milionov, kryli vrahov a ďalšie strašné činy robili. Dokázali presvedčivo klamať a oblbnúť národ. Slabšie vybavení jedinci to nekriticky “zhltli”.

Puškár je stále tu, s čistým štítom, nemusel odchádzať z funkcie, nezneužíval moc. Dokázal sa ale vzoprieť daňovej a policajnej mafii. Nebolo to šťastie, že prežil, ale jeho odvaha, schopnosti, vedomosti a česť, vždy dodržal , čo  sľúbil.,

 

 

Zdieľaj:
Peter Puškár
info@peterpuskar.sk