FARMACEUTICKÝ PRIEMYSEL NEVYVÍJA LIEKY LEN NA TO, ABY ĽUDÍ UZDRAVOVAL, ALE AJ UDRŽIAVAL PRI ŽIVOTE A ZARÁBAL MILIARDY.

     Farmaceutický priemysel, zdravotníctvo a zdravotné poisťovne, sú jednou vetvou, celosvetovej, organizovanej, zločineckej skupiny. Znie to možno neuveriteľne, ale farmapriemysel nevyvíja lieky na to, aby ľudí liečili a vyliečili, ale také, ktoré ľudí udržiavajú pri živote a v chorobe.

     Zrejme si poviete, že čo je toto za hlúposť a nezmysel, áno môže sa to tak zdať, ale len do chvíle, keď si uvedomíte, že všetko sa točí okolo zisku. A z koho by mali farmaceuti zisk, obrovský zisk ? Určite im zisk neprinesú lieky, ktoré, ktoré ľudí natrvalo uzdravia, tento priemysel nepotrebuje zdravého človeka, ale potrebuje takého, ktorý bude neustále chorý a bude neustále potrebovať lieky.

     Ďalším, veľmi výnosným obchodom je rozšírenie fám o rôznych prasacích, vtáčích chrípkach, alebo aj o AIDS, vôbec to tak v skutočnosti nie je, ako vraví mohutná farmapropaganda. Varuje a straší ale hneď aj ponúka lieky a vakcíny proti všetkému. Zainteresovaný je v tom, od farma priemyslu, cez chemický, vojenský až po potravinársky. Umelo vyvolané a nafúknuté rôzne epidémie, strach vyvolaný v mediálnom priestore, strašidelné snímky, videá a zábery(urobené na objednávku), dramatické výpovede svedkov a lekárov, no a vysoký zisk, je opäť zaručený. Obchod prekvitá, ľudia nadopovaní sa cítia bezpečne, zločincov svedomie nehryzie a svet zločinu jasá. Všetko klape ako má a stále bude, ale len dovtedy, kým sa ľudia konečne neprebudia a nezačnú konať.

     Lieky, vždy ďalšie a ďalšie, nové a nové, ktoré v reklamách sľubujú, respektíve garantujú vyliečiť vašu chorobu, ale to už nepovedia, že jednu chorobu vyliečia, ale ďalšiu vyvolajú. A pacient bude potrebovať zase a zase ďalšie lieky a zločincom sa peniažky sypú, a to ide kol do kola. Pacient sa napcháva liekmi, plný nádejí, očakávaní v rýchle uzdravenie a druhá strana počíta zisky, ďalej lobuje, korumpuje, sype peniaze do reklám a do, akože “nezávislých médií”.

      Propagandistická mašinéria medicínskeho priemyslu a jeho prisluhovačov beží na plné obrátky. Klamstvo a pravdu možno od seba odlíšiť už iba ťažko. Je to zločin aký nemá páru, že medicína pod pláštikom humanity ľudí, ktorí sa im s dôverou odovzdali do rúk, ktorí potrebujú pomoc a ktorí veria autoritám, podvádza a existenčne ohrozuje.

     Medicínske kongresy – dôležitý zdroj informácií pre lekárov – sú spravidla financované priemyselnými koncernmi (napr. aj tabakovým priemyslom), ktoré chcú niečo ovplyvniť, čo často nebýva zverejňované (skrytý sponzoring) . Medicínske kongresy usmerňuje predovšetkým farmapriemysel. Najatí rečníci tam často opakovane vystupujú, ako prednášajúci, čím sa priemyselná propaganda šíri do odborného sveta.

      Samozrejme, že toto celé by nemohlo fungovať, bez politického krytia, krytia na vrcholových politických pozíciách, v medzinárodných organizáciách, úradoch zdravotníctva, v štruktúrach Európskej Únie atď. Všetko zo všetkým súvisí a je navzájom prepojené, všetkému vládne chamtivosť, peniaze, korupcia, túžba po moci a funkciách. Upláca sa, špekuluje, klame, zneužívajú sa moc a funkcie a hlavne je zneužívaná dôvera ľudí v autority a politikov.

      Netreba veriť masívnym reklamným kampaniam, veľkému kriku a strašeniu, netreba hneď skočiť na lep. Treba začať myslieť, vnímať realitu. Je to ľudia, vo vašich rukách, vo vašich národ slovenský ! Iba vy to môžte zmeniť, iba vy !

Zdieľaj:
Peter Puškár
steigauf@hsls.sk