[eurovoľby] Peter Puškár – Jediný kanditát do europarlamentu s pro-krypto postojom

Kryptomagazin sa väčšinou drží ďaleko od politiky. Kryptomeny politikov k úspechu nepotrebujú. Na druhej strane, mať v parlamente inteligentných ľudí, ktorí im rozumejú, vedia kde je ich sila a sú schopní ovplyvniť svojimi názormi chod celých štátov, to tiež nieje na zahodenie. Práve preto by sme vám chceli predstaviť Petra Puškára – jediného kandidáta do europarlamentu s pro-krypto postojom.

O postojoch Petra Puškára sa viac dozviete na jeho osobnom webe.

Kryptomeny a ich budúcnosť

Peter Puškár podporuje technológie založené na blockchaine a verí, že Bitcoin a ďalšie kvalitné digitálne meny majú žiarivú budúcnosť po boku reformovaných a transparentných fiat mien od suverénnych štátov a technologických coinov od nových a zabehnutých firiem (Facebook, Google, Microsoft, Samsung, Ethereum foundation, TRON foundation…)

Budúcnosť sveta je v decentralizácii. Súčasný finančný systém zaniká a nahrádza ho nový, férovejší, ktorý nediskriminuje, berie moc tým hore a dáva ju nám, ľuďom.

Viac o kryptomenovom pozadí Petra Puškára sa dozviete v nasledujúcich článkoch (prvý už zajtra – 17.5.)

 

 

Slovensko v Európskej Únii

Slovensko je malý štát, ktorý prakticky nemá vplyv na dianie vo svete a globálnu ekonomiku. Európska Únia je však obrovský hráč. S viac než 700 miliónmi obyvateľov sa radí medzi „krajiny“ s najväčšou populáciou, ekonomika EÚ je druhá najsilnejšia na svete, euro, ktoré všetci bežne používame sa pomaly ale isto stáva rezervnou menou…

Od roku 2004 si môžeme hovoriť, že sme súčasťou niečoho veľkého. Nie sme iba malý štát v strede starého kontinentu. Ako Európania máme obrovský vplyv všade, kam sa pohneme. Ako Slováci môžeme EÚ ovplyvniť, opraviť a vytvoriť z nej štát, ktorý slúži svojím občanom, nie naopak!

Ako mierumilovný národ, ktorý vždy vychádzal s okolím môžeme Európe pomôcť prekonať kultúrne rozdiely jednotlivých členských štátov a ukázať, ako sa dá spolupracovať a vytvoriť lepšiu budúcnosť pre všetkých.

To sa však nestane, pokiaľ budeme aj naďalej voliť tých istých ľudí! Ak si myslíte, že Európska Únia je dôležitá teraz máte možnosť ovplyvni jej chod! Netvrdíme, že pán Puškár je dokonalý kandidát, no počas rozhovorov s ním sme nadobudli pocit, že má zdravé názory a v prípade, že by ho Slovensko zvolilo by niečo naozaj zmenil.

Pán Puškár sa vždy snažil robiť problémy „tým hore.“ Odhaľoval rôzne nekalé praktiky, ktoré sú v Slovenskej politike bežné. Viac však môže spraviť v európskom parlamente. Práve preto sa rozhodol kandidovať práve do eurovolieb.

 

 

Výzva pre čitateľov Kryptomagazinu

Ak ste sa dočítali až sem, máme pre vás výzvu. Prejdite si stránky pána Puškára, pozrite si jeho videá a prečítajte si o ňom niečo. Ja osobne (Samuel Slavkovský) by som ho veľmi rád videl sedieť v europarlamente. Páčia sa mi jeho postoje a zároveň je to jediný kandidát, ktorý sa vyzná v kryptomenách a je pripravený bojovať v Bruseli za ich zmysluplnú reguláciu! Pretože… ony regulované budú. Otázkou je, ako budú regulované.

Nadchádzajúce roky budú pre kryptomeny extrémne dôležité, preto je vhodné do vedúcich pozícií dosadiť ľudí, ktorí sa do problematiky decentralizovaných technológií rozumejú a majú skúsenosti s blockchainom.

Netvrdím, že máte ísť a voliť práve Petra Puškára. Voľby do europarlamentu však SÚ dôležité. Asi najdôležitejšie zo všetkých! Boli ste voliť prezidenta? Osobu, ktorá je prakticky zbytočná a má iba reprezentatívnu funkciu? Tak CHOĎTE AJ K EUROVOĽBÁM a spravte informované rozhodnutie.

Petrovi Puškárovi sa ešte budeme venovať v ďalších článkoch a rozhodne mu nič nedarujeme. Ak vás zaujal, rozhodne nás sledujte, aby ste o nič neprišli. V sobotu sa môžete tešiť na stream, kde ho poriadne vyspovedáme!

Nepáči sa vám niektoré jeho video? Myslíte si, že nejaký postoj je iba populistický? V sobotu budete mať jedinečnú možnosť pýtať sa otázky a získať konkrétne odpovede, nie iba vágne politické žvásty!

Link: https://kryptomagazin.sk/eurovolby-peter-puskar-kanditat-do-europarlamentu-s-pro-krypto-postojom

Zdieľaj:
Peter Puškár
printovagrafika@gmail.com