Aby nebola Európska Únia OTROCKÝ a ZLOČINECKÝ SYSTÉM!

Z Únie Maximum to je istota

Matečná:
„Slovensko nemôže svojvoľne zakázať dovoz mäsa z Poľska, MUSÍME ČAKAŤ na nariadenie Európskej komisie“

„Zatiaľ môžeme len odporučiť spracovateľom mäsa a občanom, aby sa vyhýbali vyhľadávaniu poľského mäsa. Túto výzvu agrorezort prezentoval hneď po prepuknutí škandálu. Ohľadom tvrdých opatrení voči Poľsku je však rozhodujúca Európska komisia. Tá rozhodne, aké tvrdé opatrenia budeme môcť urobiť.“ ozrejmila v sobotu Gabriela Matečná.

         Toto je jeden z mnohých dôvodov, prečo je pre nás členstvo v EÚ nevýhodné a prečo by sme za takýchto podmienok nemali váhať ani sekundu a z EÚ vystúpiť ! Členstvo v EÚ neznamená pre nás nič iné, ako zbavenia suverenity, samostatnosti a slobody. Rozhodujú o nás druhí a prečo by to tak malo byť, vari sme až takí idioti, že si nedokážeme vo svojom vlastnom štáte rozhodovať sami o sebe ? Sme sa dobrovoľne vzdali svojprávnosti !Veď toto je čisté šialenstvo ! Neviem či si to všetci uvedomujete všetci, ale my sme prišli o svoj suverénny štát ! Ústava SR a zákony SR sú podriadené zákonom EÚ ! Občan tváriaci sa ako prezident SR a vláda SR je len obyčajná tlupa poskokov, ktorá plní príkazy cudzích ľudí.

ÁNO EURÓPE – NIE BRUSELU !
SLOVENSKÝ NÁROD – SLOVENSKÁ KULTÚRA !

 

          Myslím si, že Slovensku nie je vôbec prospešné byť za daných podmienok v EÚ. Členstvo v EÚ nám neprináša absolútne žiadne výhody, nič prospešné pre ľud slovenský, nič čo by napomáhalo k rozvoju Slovenska. Práve naopak, členstvo v EÚ nám prináša samé zákazy, príkazy, normy, hrozby sankciami a vojenským zásahom – členstvo v EÚ nás priviedlo do otroctva, do bruselskej diktatúry. Členstvo v EÚ je pochovanie našej identity, štátnosti, práva na sebaurčenie, potravinovej sebestačnosti a tradičného národného hospodárstva. Členstvo v EÚ nám prináša útok na našu kultúru, tradíciu a národné povedomie.Okrem tohto nám členstvo v EÚ a schengenskom priestore, prináša veľké bezpečnostné riziká, ohrozenie bezpečnosti, života a zdravia Slovákov.
          Pozrime sa na Ústavu SR, ústava je základný zákon každého štátu, ale keď sa začítate do ustanovení „Ústavy SR“ a zamyslíte sa, tak vám musí dôjsť, že podliehame diktatúre cudzích zákonov a to tak nesmie byť, toto sa musí zmeniť. Musíme vrátiť Slovensku status suverénneho a nezávislého štátu, ale myslím si, že to ešte nie je všetko a Slovensko by malo nabrať kurz do neutrálnej zóny. Kam sa my vlastne hrabeme, alebo kam chcú dostať Slovensko zástupcovia štátu ? Komu a k čomu je dobré takéto velikášstvo? Či sa na to pozriete z hospodárskej, alebo vojenskej stránky, tak vyjde vám len jedno jediné, že politici – teda politickí amatéri a zradcovia slovenského národa tlačia Slovensko silou-mocou tam kam nepatrí. Slovensko je maličká krajina a nikdy nebudeme rovnocennými partnermi veľkých štátov, či už v hospodársko-ekonomickom meradle, alebo vojenskom. My sa zbytočne hrabeme k veľkým a silným, tam nie je naše miesto. Slovensku, ako malému štátu prináleží pekne v tichosti a neutralite spravovať svoju krajinu, nezasahovať do chodu iných štátov ani politicky, ani vojensky.

CUDZIE NECHCIEŤ, SVOJE SI NEDAŤ a ZVEĽAĎOVAŤ !

          Prečo byť v EÚ a počúvať príkazy cudzích ľudí ? Prečo máme počúvať niekoho s kým nemáme rovnakú mentalitu, gény, kultúru ? Prečo máme počúvať niekoho, ktorého myslenie nie je ako naše, niekoho kto je úplne inej nátury ? Nemyslite si, že niekto cudzí by to s nami – Slovákmi myslel dobre, v úprimnej snahe nám pomáhať budovať náš priemysel, ekonomiku, zvyšovať našu životnú úroveň, to ani náhodou ! Chcú mať z nás národ bez hrdosti, národného povedomia a identity, aby sme boli poslušní a poslušne s pokorou plnili príkazy, počúvali a stali sa vlastne otrokmi. Z našich ľudí urobili lacnú pracovnú silu, sezónnych robotníkov a z našej rodnej hrudy, ornej pôdy, urobili staveniská pre cudzie fabriky. Úplne zruinovať a zničiť všetko slovenské, aby sme sa stali celkom závislými a naťahovali ruky k našim chlebodarcom – to je cieľom, v súbehu so snahou zmiešať náš rod s iným rodom, rasou. Úplne zraziť na kolená a to nesmieme dopustiť.
          Voľné cestovanie je jedinou výhodou členstva v EÚ a schengenskom priestore, no a nezabudnime ešte na možnosť zamestnať sa, ale to je asi tak všetko. Potom sú len príkazy, príkazy a zase príkazy. Nemôžme na našich poliach pestovať to čo by nás nasýtilo, ale musíme na nich pestovať hlúposti, alebo čo je ešte horšie, na slovenskej ornej pôde sa stavajú cudzie fabriky – lebo únia, poľnohospodárstvo, chov zvierat a živočíšna výroba na veľmi slabej úrovni – lebo únia. Veľmi pekne zneje aj slobodné medzinárodné obchodovanie, obchod bez hraníc, ale keď sa nad tým hlbšie zamyslíme, tak to zase len napomáha cudzím silným spoločnostiam, obchodným reťazcom, ktoré položili na kolená našu domácu výrobu, produkciu….napomáha to špekuláciám, daňovým únikom, inak povedané špekulantom, podvodníkom a korupcii. Položilo to na kolená náš tradičný domáci priemysel, poľnohospodárstvo, remeslá atď. Určite je potrebné zbaviť sa aj tejto, Slovensku škodlivej záležitosti.
          Aké veľké ovácie okolo toho, že toto a hento sme postavili vďaka EÚ a eurofondom, lenže to je vo svojej podstate riadne veľká hlúposť. Hlúposť, lebo odvádzame výpalné EÚ a potom čakáme, ako pes pod stolom, kedy mu jeho pán hodí kosti. Čakáme koľko peňazí nám EÚ dá – Z NAŠICH VLASTNÝCH, ale to nie je všetko, nielen že koľko nám dá, ale aj nám prikáže, že načo ich môžme použiť a načo nie. Veď to je choré, hlúpe a nelogické. Za týchto podmienok by sme nemali ostať v EÚ, bez toho aby sme boli rovnocennými s rovnocennými podmienkami tam nemáme čo robiť. Určite sa dá existovať aj bez členstva v EÚ, EÚ nie je celý svet, samozrejme, že odísť bude ťažké a náročné, ale prospešné a veľmi potrebné, aby sme si sami rozhodovali o sebe a nie aby to robili cudzinci.
          Treba obnoviť územné hranice a strážiť ich, ukončiť medzinárodné slobodné obchodovanie, žiadna zóna voľného obchodu, zmeniť zahraničnú aj azylovú politiku. Slovák musí byť na Slovensku pánom a nie cudzí !
          Projekt EURÓPSKA ÚNIA v takejto podobe v akej je, nie je vôbec pre Slovensko prospešným, nie je to v žiadnom prípade prínosom, práve naopak, EÚ je pre Slovensko len jarmom, diktátom, nátlakom, vydieraním a zotročením. O chvíľu nejaký ožran a psychopat z Bruselu rozhodne, že každý Slovák bude mať v uchu štítok ako krava, budeme pekne bučať, ale aj to len vtedy keď nám to dovolia a tiež v akom objeme a rozsahu môžeme bučať. Bude nám prikázané, že kedy sa môžeme vykadiť, akú veľkú kopu a akej má byť farby.
          Aby sme mohli budovať silné, prosperujúce Slovensko – Slovenské Slovensko s vysokou životnou úrovňou, tak sa musíme zbaviť otroctva v EÚ a musíme zmeniť politický systém. Potom budeme môcť budovať naše silné Slovensko.  Žiadne SPOJENÉ ŠTÁTY EURÓPSKE, žiadna EURÓPSKA ARMÁDA a POLÍCIA.

Jediná správna cesta je

INTEGROVANÉ, SUVERÉNNE a NEUTRÁLNE SLOVENSKO !

          Čo viac si môže každý národ želať, ako mať svoj vlastný štát, kde platia jeho zákony, kde sa platí jeho vlastnou menou, kde sa ľudia riadna svojimi pravidlami, ktoré vyplývajú s kultúry, tradícií, zvykov, charakteru národa, génov a rodu ?! Je to tragické, hlúpe a nezmyselné, keď sa národ takto ľahkomyselne a neuvážene zbaví svojich práv a slobôd daným od Boha. Je to trestuhodné ! Sú za to zodpovední ľudia, ktorým zveril národ moc, zákonodarstvo a vedenie štátu, preto by mal národ vziať okamžite na zodpovednosť, všetkých tých, ktorí sú za tento stav zodpovední, okamžite !
Treba si vziať späť svoju krajinu a je to len a len na nás Slovákoch, nik iný to za nás neurobí.

Zdieľaj:
Peter Puškár
steigauf@hsls.sk