BLIŽŠIA KOŠEĽA, AKO KABÁT – V PRVOM RADE SLOVÁK a POTOM EURÓPAN

     Prestaňme načúvať klamnej, západno – liberálnej propagande a jej poskokov typu pavián Stanke, ktorí vrieskajú o tom, že odmietame Európu, že sme protieurópsky, že sú nám európske hodnoty cudzie. My si plne uvedomujeme, že sme od veky vekov súčasťou Európy a vždy budeme, že z Európy neodchádzame, ale na druhej strane presadzujeme názor, že najskôr sme Slováci, príslušníci slovenského národa a až potom Európania.

     Pavián Stanke a jeho svoloč, je platená za to, aby v nás stále udržiavali otrocký syndróm, aby sme neboli hrdými na svoj pôvod, na svoju identitu. Aby sme sa stali nikým, ľuďmi bez tváre, svedomia, ľudia bez ducha slovenského, bez vlastnej identity a pôvodu, bez vlastnej kultúry a tradície.

     Opakujem ! My nikam neodchádzame, navždy budeme európskym národom, lenže medzi nami a ľuďmi typu Stanke, je ten rozdiel, že my chceme a budeme hrdým národom slovenským, medzi ostatnými národmi v Európe, kdežto Stanke je a chce byť naďalej platenou opičkou, ktorá bude robiť opičky za každú cenu, aj za cenu hrdosti, cti a svedomia. Toto sú v jeho tlupe neznáme pojmy, tlupe bez morálky a mravnosti.

     Odmietam tvrdenia vojnových štváčov o tom, že spolupráca Slovenska s EÚ a NATO, je zárukou bezpečnosti a ako poslanec EP, nebudem nikdy podporovať, aby bolo Slovensko vtiahnuté do nezmyselnej vojny. Do vojny, ktorú za každú cenu chce vyvolať zločinecký syndykát bankárov, zbrojárov a farmaceutov s cieľom nehoráznych ziskov a ovládnutia krajín, zavedenie NWO. Stanke a jeho ďalší opičiaci, verejne a bez hanby takéto snahy podporujú! Ja to odmietam aj to, že Stankeho družina je zložená zo slovenských osobností, tomu neveria ani tí, ktorí ich platia, keďže chamtivých, zbabelých zradcov nemá nikto rád.

     Pokiaľ chceme, aby nám členstvo v EÚ prinášalo maximálne výhody, aby sme boli akceptovaní, tak sa musíme prestať správať, ako zbabelí, nesvojprávni a ponížení ľudia s otrockým jarmom na krku. Musíme byť a musíme mať v parlamente EÚ takých zástupcov, ktorí budú sebavedome, nekompromisne, hrdo a bez rešpektu hájiť záujmy slovenského národa na pôde parlamentu EÚ. Ktorí si nič nenechajú nanútiť, čo nám nebude prospešné a z čoho budú všetci ostatní profitovať. Na to, aby sme boli v EÚ rešpektovaní a braní ako rovnoprávni partneri, tak nás tam musia zastupovať ľudia nezlomní, odhodlaní, verní a národu oddaní. Ľudia čestní, svedomití a hrdí na svoj pôvod. Ľudia odhodlaní pracovať pre národ a nie pre seba. Nesmú tam byť chamtivci, špekulanti, mamonári, sodomiti, ľudia zbabelí egoisti. A tiež to nemôžu byť ľudia, ktorí slúžia cudzím záujmom, takých máme na vedúcich štátnych funkciách, vo vláde a v parlamente neúrekom.

Na záver mám odkaz pre Riška:

     „Riško, ostaň prosím ťa pri svojej profesii, dabuj zvieratá v Knihe Džunglí a roztlieskávaj ľudí v divadlách. Nerob prosím ťa divadlo z tak vážnych vecí, akými sú životy príslušníkov slovenského národa a ďalší osud Slovenskej republiky.“

Zdieľaj:
Peter Puškár
steigauf@hsls.sk