Ukážem na zločincov za to ma chcú umlčať

Chcete zoznam zločincov z vlády a pozadí vlád ktorí nás okrádajú? Čítajte

Dnes je významný deň.
Je sviatok nespravodlivostíhaných.

Dnes sa všetci môžu pričiniť o to, aby boli odhalení najväčší zločinci v dejinách Slovenska. Ľudia, žiadajte zverejnenie zoznamu všetkých firiem, ich majiteľov a príbuzných, ktoré od štátu, teda od nás, dostali za posledných desať rokov viac ako 100.000 EUR (bilančne teda nič neodviedli a zanikli a podobne, ten mechanizmus viem vysvetliť je to zložitejšie, ale viem ako to urobiť, dajte mi mandát trvá to asi jeden pracovný deň!) na DPH nadmeráky o toto som sa snažil a preto som nepohodlný!image

Je to výdavok zo štátneho rozpočtu a každý má právo to vedieť! Nech sa neskrývajú za daňové tajomstvá, veď to sú naše peniaze! Máme právo vedieť kto ich dostal a prečo!!!

Potom zoberiete vidly a roxorové tyče a vyhádžete ich ako hnoj z ich luxusných víl a limuzín!

Dnes tak ako po iné roky sa zvyčajne zamýšľam nad tým, prečo ma viac ako 12 rokov kriminalizujú? Prečo ma obviňujú a robia mi razie? Komu vadím tým, že ľuďom radím ako lepšie žiť, ako sa nedať zdierať nespravodlivými daňami? Prečo vždy keď upozorním na to, ako ľudia prepojení na vládu okrádajú národ tak ma z niečoho preventívne obvinia?
Pochopil som už to, prečo médiá spolupracujú v tejto diskreditácii lebo ich vlastnia tí istí pasáci, ktorí vlastnia politikov a ukradli nám našu krajinu, naše hodnoty a zadĺžili Slovensko, každého z nás! Takýto ľudia sa nezastavia nad ničím. Teda jediná vec, ktorú môžeme urobiť je to, čo radi spievame nám všetkým známe… ZASTAVME ICH BRATIA …

Jedine ak sa spojíme bez ohľadu na politickú príslušnosť, vierovyznanie či sociálne postavenie. Jedine tak môžeme prežiť lepšie. Dnešnej garnitúre sa podarilo presvedčiť ľudí, že musia živoriť, vstávať ráno a chodiť do práce, aby odvádzali dane a otrokári si z nich kradli a platili luxusné životy, drogy a iné zvrhlosti. Je to tak vážení, platíme dane pri každom nákupe a z nich vám ukradnú 1000000000 Eur slovom asi miliardu Eur. Používajú to na budovanie si svojich mediálnych impérií kupovaní a diskreditovaní ľudí. Každý, kto sa akokoľvek vzoprie tejto ekonomickej tyranii je perzekvovaný. Kľudne si to vyskúšajte. Chodíte do práce, aby ste zarobili na to, aby ste mohli chodiť do práce. Za zarobené peniaze si kúpite veci potrebné pre život, aby ste mohli chodiť do práce. Miniete všetky peniaze a odovzdáte z nich viac ako cirkevný desiatok, viac ako kedykoľvek v stredoveku. A odovzdávame to zlodejom, ktorí vytvárajú atmosféru strachu a zneužívajú moc.
Aj celá táto kauza je vykonštruovaná tak, ako boli aj tie predtým.

Dnes iný súd symbolicky rozhodol, že ma neoprávnene uväznili a patrí mi náhrada škody. Viete kedy sa to stalo? V roku 2004! To je aká spravodlivosť? Odvtedy každý rok, dva niečo vykonštruovali aby ma mohli držať pred verejnosťou ako zločinca. Samozrejme zaťahujú do toho moju sestru lebo je známa a to sa dobre predáva. Vštepujú občanom vzájomnú závisť a nenávisť lebo takto sme ľahšie ovládateľní. Mrzí ma, že ľudia oblbnutí propagandou volia menšie zlo, ale vždy zlo a to zlo nás okráda a ničí. A pritom je to tak, že za menším aj väčším zlom stoja stále tí istí štbaci, byvalí komunisti nie z presvedčenia ale z vypočítavosti a len preto aby nás všetkých okrádali.

Dnes som išiel odhodlaný na mediálno politickú popravu na výsluch, ktorý bol oznámený len tak včera večer, keď už všetky médiá mali „informácie“ o „zločinoch“. Dnes som si povedal vzdávam tento boj a išiel som sa vzdať tak, ako sa vzdali mnohí v dejinách keď ich zradili alebo chceli exemplárne potrestať. Nepodarilo sa. Môj organizmus ten tlak nevydržal, tie roky kriminalizovania a dikreditácie, tie roky vymyslených trestných stíhaní, sledovaní, odpočúvaní, roky daňových kontrol ktoré boli účelové, tie roky nespravodlivého stíhania a ponižovania. Proste telo si povedalo dosť. Skolaboval som a previezli ma do nemocnice. Ležím a rozmýšľam čo bude ďalej lebo viem, že to sú klamstvá. Som nevinný, ale u nás je to naopak, u nás musím dokazovať svoju nevinu, aby ma neodsúdili. Stretol som sa stým viackrát v právnej praxi, že ľudí odsúdili len preto, že nemali na zaplatenie advokáta a naopak zločinci si stavajú luxusné sídla a okrádajúc nás všetkých, z médií vám odkazujú aby ste ich volili. Z tých istých médií ktoré robia zo mňa zločinca z iného hviezdu a rozhodujú o tom čo si máte myslieť. Radil som ľuďom, ako sa v rámci zákona brániť, za to som na zozname bielych koní. Pomáhal som v odhaľovaní zločinov a poukazoval som na to, kde a kto kradne a za to som obvinený. Som brat známej moderátorky a preto to všetko riešia ešte aj médiá a to samozrejme len namierené proti mne, proti človeku ako ste aj vy, len s tým rozdielom, že to čo si myslíte ja hovorím nahlas. Každý, kto ma pozná vie, že som vždy pomohol komukoľvek kto ma požiadal o pomoc. Každý, kto ma pozná vie, že dlhodobo ma tento zločinecký systém kriminalizuje. Akokoľvek robím všetko podľa zákona. V krajine, kde človek, ktorý užíva drogy môže byť ministrom a novinár, ktorý sa na to opýta obžalovaným sú zákony zbytočné. Preto nie je potrebný ani žiadny parlament, veď na čo sú zákony? Na udržanie poslušnosti a strachu stačia aj posluhovači, ktorých si zaplatia. Stačí mašinéria, ktorú udržiavajú a platia z daní, ktoré musíme odovzdať. Z toho platia našich blízkych, nie aby nás chránili, ale aby chránili seba pred našim spravodlivým hnevom!

Často krát vidím ľudí, ktorí nerozumejú veciam a je mi to ľúto, že školstvo je úmyselne devastované aby sme tu mali čo najviac nevzdelaných ľudí. Oligarchovia, ktorí nakradli však svoje deti dajú do lepších škôl tam učitelia nemusia štrajkovať. A zase to je len z našich peňazí. Česť pár výnimkám, ktorí zbohatli poctivo. Vedia tiež rozprávať, ako ich ktorý úradník, politik alebo štátny orgán vydieral a platili za to čo im právom patrí.
Bojíte sa a tešíte, ak niekoho druhého obviňujú a želáte mu to najhoršie? Bohužiaľ toto je cieľom propagandy. Aby ste sa vždy báli a robili nie to, čo by ste chceli, ale čo máte rozkázané otrokármi. Skúste jeden deň robiť to po čom túžite a snívate. Jeden deň a máte plno problémov a to len preto, že nemáte radi suseda, kolegu, šéfa, falošne sa usmievate, v duchu nadávate pretvarujete sa? Naše životy nám berú a my im pritom tlieskame a odvraciame hlavu. Dnes ho chcú zobrať aj mne. Zajtra bude rad na niekom ďalšom a časom príde na každého, kto by chcel žiť lepšie, ako mu určili zločinci, ktorí si z našej práce berú daň aby oni nás mohli zotročovať. Presvedčte sa, nie je to tak všade sú krajiny kde ľudia žijú normálne a politici robia pre nich svoju prácu. Ale tiež si to ľudia museli vybojovať a zaslúžiť. Je to jednoduché, máme jediný cieľ zastaviť naše okrádanie to okrádanie, ktoré začalo keď nám v 89 ukradli nádej a oklamali nás, keď potom rozkradli spoločné vlastníctvo našich rodičov, ktorí vybudovali Slovensko a rozpredali v takzvanej kupónovej privatizácii, neskôr keď nás zadĺžili a teraz keď zo všetkého platíme dane, ktoré namiesto aby sa použili na to, na čo sú určené, tak končia v daňových rajoch. Tak, ako sa to z času na čas odhalí. Do úzadia sa odsúvajú zločinci, veď treba urobiť zo mňa exemplárny prípad. Keby čokoľvek z toho čo je na mňa vymyslené bola pravda, tak to je ako kvapka v mori, zrnko piesku na púšti oproti tomu čo nám všetkým ukradnú každý rok !!! O tom sa však neinformuje tri dni o každej kauze pretože by nebol priestor už na nič iné.
Čítam správy od mnohých ľudí a ďakujem im za podporu. Vidím, že ľudia sa prebúdzajú a poviem len jedno. Keď povedie moje krivé obvinenie k tomu, že sa ľudia zamysleli, keď povedie moja perzekúcia od zločincov v pozadí polície a skorumpovaných politikov, tak táto obeta mala zmysel. Verím, že sa prestanú ľudia báť a jedného dňa spoločne potrestáme zlodejov, ktorí nás okrádajú a zneužívajú moc. Najhorší tyran je ten, ktorý presvedčil svoje obete, že sú slobodné.

facebook

10 Comments

Got Something To Say:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pán Puškár, kde sa skrývate? V ktorej to ste vlastne nemocnici?

Pán Puškár, viete, koľko som už takýchto článkov čítal? Ja nie. Už to totiž ani nezrátam. Vždy sa všetci zastrájajú, ako ukážu na zlodejov, ako urobia toto a tamto pre dobro tejto krajiny a jej ľudu … a nič. Nulový výsledok.
Prečo miesto týchto kecov, z ktorých sme už všetci otrávení, nezverejníte dôkazy o tom, ako a kto kradol, koľko, kam to šlo, a podobne.
S týmito rečičkami, čo ste sem napísali, môžete ísť rovno do politiky. Sedí ich tam takých celá kopa. Faktom ale zostáva, že väčšina z nich tam nie je prenasledovaná políciou pre daňové trestné činy, a Vy ste.
Chcete po ľuďoch, aby verili Vám miesto zákonom ich vlastnej krajiny. Aby verili jednému človeku a popreli všetko, čo sa v tejto krajine vybudovalo za storočie, to zlé aj to dobré, lebo možno ste si nevšimli, ale vybudovali sme aj dobré.
Takže, ak idete niečo zmeniť, začnite meniť od seba. Prestaňte robiť kampaň a začnite realizovať sľuby a výzvy, ktoré tu vypisujete.

Vážený pán Puškár.Poznám Vás veľmi málo a teda sa nechcem vyjadrovať priamo k Vašej osobe. Rád by som napísal pár slov o našej spravodlivosti. Máme tú smolu, že žijeme v čase „porevolučnom“. V úvodzovkách je to pre to, že tú našu revolúciu považujem za tak skutočnú ako bol teroristický útok na dvojičky a veľa podobných akcií. Každá revolúcia musí najprv zničiť čo najviac toho, čo vybudovali naši predkovia, aby následne mohli páni revolucionári každú hlúposť vydávať za mega úspech. Tak sme si kupovali školenia, ktoré nás učili variť vodu, zapnúť počítač a podobne. Stálo to miliardy korún. Nikdy nikto neskúmal, kam tie korunky tiekli. Prežili sme najväčšiu zlodejinu tisícročia – kupónovú privatizáciu a privatizáciu vôbec. Náš štát bol cielene rozkradnutý. Nikto nikdy neskúmal a nevyšetroval všetky svinstvá s privatizáciou spojené. Žiadna z vlád. Prečo? Lebo na tom mali záujem všetky doterajšie vlády. Jednoducho, náš systém spravodlivosti končí tam, kde by sa mal dotknúť majetku vybranej skupiny ľudí. Naše orgány činné v trestnom konaní a myslím tým všetkých, majú veľa skúseností s výrobou „dôkazov“ a s ich podvrhnutím, teda s výrobou tých vinných. A majú aj dostatok spôsobov, ako ktoréhokoľvek zlodeja očistiť. Váš prípad v tejto krajine nie je ani prvý, ani posledný. Žiaľ. Myslím, že nastal čas, aby sa tento národ postavil na odpor. Našej vláde, nášmu parlamentu, nášmu prezidentovi, ale aj EP, EU a EK, ako aj NATO. Ak chceme prežiť ako národ, nemáme veľmi na výber. Len musíme poslúchnuť náš inštinkt sebazáchovy, ten nám povie, čo máme robiť. Vám želám veľa šťastia, úspechu vo Vašom boji a veľa zdravia, aby ste to všetko prežili. S úctou, Bišto

Špiny zlodejské to sú a idú obetného baránka robiť z Puškárovej brata len preto že je známa

Predne tak kričia chytte zlodeja najväčší zločinci a mafia na Slovensku sú Počiatek a Kaliňak a Široký

CHCE TO RADIKALNU ZMENU A TOU ZMENOU SME MY, PRAVO A SPRAVODLIVOST. KONECNE SA O SPINAVEJ POLITIKE HOVORI NAHLAS. ZMENA, ZMENA, ZMENÁ

Copyright © 2019. Powered by WordPress & Romangie Theme.