Tajné služby pokračujú v pokusoch na ľuďoch

tajne sluzby

Na kruté neľudské experimenty, ktoré boli vykonávané na ľuďoch v časoch nacistického Nemecka nechce už nikto ani pomyslieť. Domnievame sa, že všetky tieto krutosti boli páchane len v koncentračných táboroch. Stále častejšie sa objavujú informácie, že takéto pokusy sú vykonávane aj teraz.  Nedávno medzinárodné spoločenstvo získalo ďalší dôkaz o trestnoprávnej povahe CIA k šíreniu „demokracie“. CIA vo svojom mučiacom programe vykonávala na teroristoch v amerických väzniciach neľudské pokusy v štýle nacistického Nemecka.

Na povrch sa dostal tajný dokument od novinárov z denníka Guardian, z ktorého bolo jasné, že riaditeľ CIA poveroval svojich zamestnancov na vykonávanie nezákonných, neetických a surových pokusov na väzňoch.

CIA podľa hlavných zásad nemala sponzorovať, nariaďovať, alebo vykonávať pokusy na ľuďoch. Šéf tejto agentúry však dostal požehnanie a mohol schváliť, upraviť, zamietnuť  všetky návrhy, ktoré sa týkali výskumov na ľuďoch.  Samozrejme, táto jeho sloboda v rozhodovaní nebola nikdy verejnosti oznámená. No a zrejme bola aj patrične využívaná…

 

Aj občania Spojených štátov patria medzi tých, ktorí trpia a tieto experimenty na ľuďoch sa dotýkajú aj ich.

V roku 1950 dve lietadlá, ktoré leteli cez San Francisco striekali veľké množstvo prášku, ktorý obsahoval baktériu Serratiamarcescens, a tá spôsobila u veľkého počtu obyvateľov zápal pľúc a smrť. Dnes niektorí ľudia hovoria o chemtrails. Tak sa zamyslite, ako postúpili pokusy v tejto oblasti za 60 rokov? Nekonšpirujme len uvažujme triezvo…

V roku 1955 na Floride v blízkosti Tampa Bay bola rozptýlená baktéria čierny kašeľ, ktorá bezprostredne spôsobila masívnu epidémiu chorôb. Najmenej 12 ľudí zomrelo.

V roku 1956 a 1957 v Gruzínsku a na Floride CIA realizovala ďalšiu tajnú vojenskú operáciu, pri ktorej došla k vypusteniu miliónov komárov, ktorí boli infikovaní žltou zimnicou a horúčkou dengue.

V roku 1960, počas ďalšej tajnej americkej spravodajskej operácie, nazvanej „Study of the Vulnerability of Subway Passengers to Covert Attack with Biological Agents (Štúdia zraniteľnosti cestujúcich metra pri napadnutí biologickými zbraňami) bola v podchodoch Chicaga a New Yorku vypustená baktéria HayBacillus.

„Projekt 4.1“, je tiež dobre známy. Počas tohto experimentu boli ľudia vystavení žiareniu po nukleárnych pokusoch na ostrove Bikini Atoll. Výsledok rádioaktívnej kontaminácie bol ten, že u žien v prvých piatich rokoch dochádzalo k samovoľným potratom a zdvojnásobil sa počet mŕtvo narodených detí.

Týchto pokusov bolo mnoho, mohli by sme vymenovať ďalšie ako napríklad štúdium syfilisu na obyvateľoch alebo psychologický experiment na študovanie ľudskej reakcie pri obmedzení slobody.

Bola podaná formálna žiadosť na vyšetrovanie CIA, ktorú obvinili z vykonávania nehumánnych lekárskych experimentov na občanoch Iraku a Afganistanu. Podľa svedectva ochrancov ľudských práv, boli na väzňoch testované lieky na rakovinu, ktoré mali priniesť super zisky pre lekárnikov a zdravotné strediská. Osoby vydávajúce sa za Američanov zabili najmenej 300 ľudí pri testovaní Coley toxínu len v samotnom Iraku.

Na konci druhej svetovej vojny, bol veľký počet nacistov, ktorí dostali rozsudky smrti za ich neľudské experimenty na ľudských bytostiach. Spojené štáty mlčia o svojich „výskumoch ľudských schopností“, a udržiavajú tieto činnosti v tajnosti. Samozrejme tieto experimenty využíva najmä vojenské spravodajstvo.

Do dnešného dňa nebol žiaden americký predstaviteľ odsúdený za tieto neľudské pokusy na svojich vlastných občanoch. Je čas na to, aby samotné Spojené štáty niesli zodpovednosť pred vlastnými občanmi a verejnosťou za ich početné experimenty na ľudských bytostiach vedené americkými spravodajskými agentúrami.

Nie len CIA ale aj ostatné tajné služby klamali, klamú a zavádzajú. Môžeme spomenúť ŠtB, ktorá je pre svoje aktivity a metódy preklínaná dodnes. Predstavovala od začiatku komunistický útvar, ktorý už v rokoch 1945-1948 vykonával protizákonné operácie v prospech KSČ. Sledovanie a odpočúvanie významných členov ostatných strán, vytváranie falošných dôkazov, ktoré mali očierniť a zlikvidovať odporcov KSČ.

Taktiež KGB, bývalá tajná služba Sovietskeho zväzu, ktorá plnila úlohy špionáže, kontrašpionáže a tajnej polície. Nástupcom KGB je dnes Federálna bezpečnostná služba (FSB). Podľa niektorých zdrojov, od roku 1999 má FSB za úlohu viesť výzvednú činnosť v bývalých sovietskych republikách aj napriek tomu, že ide o nezákonnú činnosť.

FSB bola obvinená, že zastrašuje diplomatov a novinárov západných krajín s cieľom zabrániť im činnosť v Rusku. Používali rôzne druhy diskreditácie a nátlaku. FSB čelí obvineniam z korupcie a porušovania ľudských práv. Sledovali pôsobenie rôznych chemických látok a fyzikálnych javov na určené osoby a skupiny obyvateľstva. Rovnako ako USA aj V Rusku sa experimentovalo s rôznymi z lietadiel rozptýlenými toxínmi a baktériami či vírusmi.
FBI podľa zverejnených dokumentov figurovala pri koordinácii zákroku proti Occupy v roku 2011. Zákrok proti demonštrantom, ktorí žiadajú sociálnu a ekonomickú rovnosť, sa vyznačoval mimoriadnou brutalitou. Incident si vtedy vyžiadal desiatky zranených. Na hlavy demonštrantov padali kanistre. Spacifikovaným aktivistom poriadkové služby nasadzovali putá tak tesne, že im spôsobovali neuveriteľné bolesti.

Stále sa dejú pokusy o manipuláciu s počasím, vedecké experimenty na nič netušiacich masách ľudí a podobne. Ani v prípade mučenia nejde vôbec o náhodné zlyhanie, ale pokračovanie série systémových úloh, ktoré neoddeliteľne patria k týmto organizáciám a patria k zabehaným činnostiam pri ich pôsobení.

Najsmutnejšie je, že napriek brutalite porušenia morálnych i právnych noriem nikto nebude trestne stíhaný ani vyvodená žiadna zodpovednosť. Žiaľ, nebudeme sa však môcť diviť tomu, ak tieto metódy pri svojich aktivitách využijú islamskí a iní teroristi a extrémisti, tobôž ak časť z nich bola svojho času vycvičená v rôznych zariadeniach spravodajských služieb či ozbrojených síl USA.

Neexistuje nič, čo by tajné služby na vykonávanie týchto pokusov obmedzilo. Taktiež bude pokračovať mučenie na vojenské účely, a všetko sa to bude popierať.

Nie som zástancom konšpirácií ale pokiaľ nemám vymletý mozog rôznymi mediálnymi manipuláciami tak je na zamyslenie nasledovné.

V dnešných dňoch sa dozvedáme o pokusoch respektíve mučení a zabíjaní ľudí ktoré sa diali pred 60 alebo 50 či 40 rokmi. Spokojne si povieme, že to bolo dávno a dnes sa to už určite nedeje… Určite?  A prečo by sa to nemalo diať? Tieto „výskumy“ ako sa zabíjanie a zmrzačovanie ľudí často nazýva sa dejú stále ale to sa dozvieme zase o 50 rokov… Možno 🙂

facebook

Got Something To Say:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Copyright © 2019. Powered by WordPress & Romangie Theme.