Imigranti a vlastizrada

Foto1

Nastala situácia, kedy sa problém imigrantov začína bytostne dotýkať už aj Slovákov. Zatiaľ síce len obdobnými akciami, ako bol napríklad protest na Námestí SNP, aj to dokonca naša vláda považuje prejav Slovenských občanov za extrémistický. Asi už nežijeme v demokracii, pretože toto by si skutočne demokratická vláda nikdy nedovolila. Teraz nám hrozí to, že o pár týždňov môžeme začať stretávať imigrantov na železničných staniciach alebo ďalších verejných priestoroch slovenských miest.

Dobre vieme, že s väčším množstvom imigrantov sa Slovensko vysporiadať nedokáže. Úplne odlišné pracovné a sociálne návyky, ako aj štýl života neumožnia dostatočne rýchle začlenenie väčšieho množstva týchto ľudí do spoločnosti, ktorá dlhodobo nevie riešiť problémy s vysokou nezamestnanosťou, nízkymi príjmami, dôchodkami, zdravotníctvom,školstvom…

Naša vláda rieši problémy Grécka, utečencov, samozrejme treba pomáhať Rakúšanom ktorí situáciu s imigrantami už nezvládajú, tak nastáva otázka kedy naša vláda začne pomáhať aj občanom tohto štátu???

Slovensko sa nevie postarať o svojich ľudí, a preto musia utekať. Odišlo veľa mladých, perspektívnych a vzdelaných ľudí za lepšou prácou a budúcnosťou do zahraničia. Na Slovensku je v porovnaní s inými krajinami EÚ inštitucionálna podpora mladých nezamestnaných nedostatočná a existuje len málo foriem podpory, ktoré by im uľahčili zvládnutie vstupu na trh práce. Je naivné myslieť si, že ich odliv nahradíme prílivom imigrantov z Afriky či blízkeho východu. Jednoducho povedané, odchod mozgov príchodom nepoužiteľných imigrantov nikdy nenahradíme. Je smutné sa pozerať na to, že mladí ľudia, ktorí by mohli dať tomuto štátu druhú šancu, ktorí by mohli zmeniť fungovanie tohto systému odchádzajú preč.

Niet sa čomu čudovať, keďže vo vláde sú vlastizradcovia, ktorí boli za schválenie kvót, a dokonca náš pán minister Kaliňák otvoril dvere utečencom. Slovensko počas dvoch rokov pomôže viac než tisícke migrantov, toto prehlásil minister vnútra. Spomínaný počet by sa mohol ešte samozrejme zvýšiť. Slovensko by malo prevziať od Rakúska starostlivosť o 500 imigrantov, ktorí sa v súčasnosti nachádzajú v preplnenom zariadení južne od Viedne.  Prvých 50 migrantov presunú na Slovensko ešte v júli, ďalších 200 má nasledovať v auguste a zvyšných 250 v septembri.

Podľa Kaliňáka ide o susedskú výpomoc, ktorá sa dala očakávať a ktorá má aj hlbší význam. Samozrejme, pomáhajme imigrantom a naši mladí vzdelaní ľudia nech odchádzajú z tejto republiky. S touto vládou ostane Slovensko stále rovnaké, rozkradnuté a oklamané,možno len zmení farbu pleti.

Rómov ubytujú, utečencov ubytujú, veď predsa treba pomáhať. Koľko je slovenských rodín, slobodných matiek ktoré nemajú kam ísť? Koľkokrát sa títo ľudia nevedia dovolať pomoci, spravodlivosti a sú v bezvýchodiskových situáciách?

Vlastizrada podobná roku 1968?

V auguste 1968 vtrhli do Československa ruské tanky. Pri násilnom obsadení Československa bolo zabitých vyše 100 ľudí, a do roka emigrovalo 70 tisíc Čechov a Slovákov. Ruské vojská okupovali našu zem dlhých 21 rokov. Normalizačné čistky spôsobili tragédie v tisíckach rodín. Teraz nepozývame Sovietskych vojakov, teraz pozívame sociálnu lúzu, ktorá viac prispeje k rozvráteniu našej kultúry, krajiny a spoločnosti. Informácie hovoria o tom, že tentokrát si ideme pozvať Amerických vojakov, ktorí majú za úlohu chrániť nás voči vonkajšiemu nepriateľovi. Ale o tom bude môj nasledujúci blog….

facebook

3 Comments

Got Something To Say:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Na tento článok sa nedá nič napísať je to všetko do poslednej bodky pravda …..Slováci zobuďme sa a otvorme oči

Nemôžem nič iné, iba súhlasiť. Chce to zo strany nás všetkých použiť svoj vlastný rozum, ten zdravý sedliacky. Ak vláda presadí nový zákon, ktorý zakáže „extrémistické“ demonštrácie, bude to zakázanie slobody slova, zákaz hovoriť niečo iné než len to, čo bude oficiálne stanovisko. Už skôr sa Fico vyjadril, že pokiaľ niekto bude tvrdiť, že na Ukrajine je fašizmus, treba ho zavrieť. Aj ak poviem, že dvojičky zhodila americká vláda, aj to bude trestné. Ak poviem, že krízu na Ukrajine spôsobili USA, treba ma posadiť do basy. Nestačí, že máme na Slovensku policajný štát, zavedú nám plnú demokraciu na americký spôsob. Môžem povedať všetko, pokiaľ mi to schváli štát. ?Môžem demonštrovať, ale iba ak to bude na podporu vlády, teda môžem robiť všetko, čo mi štát povolí. Myslel som si, že Slováci majú aspoň trochu hrdosti, ale začínam veriť tomu, že to nie je pravda. Sme krok od vojny – aj za to ma zavrú – ale my podporujeme USA s ich imperialistickou politikou a rozširovaním vojnových konfliktov po celom svete. Naša vláda sa bojí povedať iný názor, než aký celej EU vnucujú USA. Nechcú nám povedať, že celá kríza je iba finta na sprostých, že sa hrá iba o záchranu amerických, nemeckých a možno ešte talianskych bánk, že peniaze nás všetkých sa prelievajú do súkromných vreciek politikov a bankárov, napríklad Porošenko od kedy je pri moci, teda asi rok, znásobil svoje bohatstvo 6 krát, Timošenková preliala na svoje účty viac ako miliardu dolárov a tak by som mohol pokračovať. Peniaze posielaná na Ukrajinu sa sčasti rozkradnú a sčasti sa použijú na vojnu proti donecku. Toto povedala ministerka financií Ukrajiny, toto som si nevymyslel. USA krachujú a tak potrebujú veľkú vojnu. Počas vojny sa predsa dlhy odpisujú – ani toto nie je moja myšlienka. Od nás, občanov EU sa očakáva, že budeme ticho a takto pôjdeme ako dobytok na porážku. Nádej mi dáva iba situácia v Nemecku, kde silnie hnutie proti Merkelovej a hnutie proti vojne na Ukrajine.

Copyright © 2019. Powered by WordPress & Romangie Theme.