Čo prináša PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ?

Vôbec sa Vám nečudujem, ak pristupujete ku každej politickej strane obozretne. Práve naopak, treba to tak robiť. 20 rokov nám tu vládli zlodeji a podvodníci, ktorí nám sľubovali dvojnásobné platy, hory a doly, a potom po voľbách na to rýchlo zabudli, starajúc sa len o svoje kšeftíky. Politické strany, ktoré tu doteraz vládli, boli len marketingové nástroje na ožobračovanie občanov. Je preto len logické, že ste apatickí a rezignovaní. Aj ja som taký bol po skúsenostiach s tým, ako funguje, lepšie povedané nefunguje, tento štát. Ale potom som si povedal, že namiesto hromženia pri pive s tým treba niečo urobiť. A zistil som, že okolo mňa, a nie len tam, je stále dosť  čestných ľudí, ktorí chcú a dokážu túto krajinu spravovať.

 

PRAVO A SPRAVODLIVOST

Preto sme založili politickú stranu PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ. Začali sme od podlahy, bez sponzorov, bez „skupín“ v pozadí, zbierali sme podpisy a rozprávali sa s ľudmi po celom Slovensku. Začali sme budovať  štruktúry v regiónoch, a stále v tom pokračujeme, toto je pre nás priorita. Sme stranou jej členov! Ak sa o tom chcete presvedčiť, staňte sa členom: čo hovoríme aj robíme! Sme strana pre ľudí: zriadili sme poradenské psychologické, právne a spotrebiteľské linky; pre našich členov zabezpečujeme bezplatné právne poradenstvo.

Myslíme si, že peňazí je v našej krajine dosť, sú len zle prerozdelené, keďže ich rozdeľujú ľudia s pochybnou minulosťou a ohybnými charaktermi.

Založili sme stranu čestných ľudí, úspešných ľudí, ktorí v živote už niečo dokázali svojou tvrdou, čestnou prácou. Niektorí z nich pozdvihli Slovensko aj medzinárodne, určite viac ako vlády, ktoré sme tu mali,  ktoré za naše peniaze cestovali okolo sveta, a občania z toho nič nemali. Nepotrebujeme sa schovávať za žiadne reklamné agentúry, maskotov alebo komixových hrdinov. Ponúkame na kandidátke ľudí, ktorí už dokázali, že nepotrebujú sedieť v parlamente ako „profesionálni“ politici, ktorí tam čítajú noviny a hrajú sa na počítači, pokým z našich daní dostávajú 500 eur mesačne, a ešte sa nám so svojou imunitou vyškierajú do ksichtu keď opití šoférujú. Medzi našimi kandidátmi sú známe tváre; pre mňa sú však osobnosťami všetci kandidáti a kandidátky našej strany.

Nesľubujeme ale nesplniteľné. Ako už náš názov napovedá, myslíme si, že základom fungovania akéhokoľvek štátu musí byť právny systém. Bez fungujúceho právneho systému nebude náš štát nikdy dobre fungovať, tak, ako nikdy v histórii nefungoval žiaden iný. Funkčný a efektívny právny systém, zabezpečujúci spravodlivosť a rovnosť pred zákonom pre všetkých. Nie je možné, aby sa politici a miliardári zákonom vyhýbali, ako sa im zápači. Sme za zvýšenie trestnej sadzby a trestnoprávnu zodpovednosť politikov. My politiku vnímame ako službu občanom. Ak sa dostaneme do štátnych a vládnych funkcií, nechceme vládnuť, alebo zveľadovať Slovensko, aj preto sa nemusíme báť a môžme presadzovať zvýšenie trestných sadzieb a konkrétnej zodpovednosti najvyšších štátnych činiteľov.

PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ je jediná politická strana na Slovensku, ktorá nemá za sebou politickú minulosť, nespájali sme sa s tými, ani onými. Naši kandidáti neboli členmi skrachovalých politických strán, ako je to pravidlom na ostatných kandidátkách. Ak nás 22 rokov klamali, okrádali, zadlžovali a predali našu krajinu, prečo by ste tých istých ľudí volili ešte raz? Ja som ich už nedokázal voliť, a s tým som musel niečo robiť. Stranícka práca ma stojí veľa času a energie. Vidím, že tým trpí aj moja rodina, ale som si istý, že moje deti budú mať prospech z činnosti, ktorú robíme. A podobne to vidia i ďalší členovia a kandidáti za našu stranu. Jedna z nich mi na jednom z prvých stretnutí povedala, že sa rozhodla takto sa angažovať, lebo v minulých voľbách nemala koho voliť.

Treba zvoliť zmenu, pridajme sa k tomu! Viac informácií o našom programe, o našich kandidátoch, o konkrétnych riešeniach problémov, ktoré trápia nás všetkých,  ako i o tom, ako sa môžete zapojiť nájdete na našom webe www.pravoaspravodlivost.sk

facebook

1 Comment

Got Something To Say:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Od roku 1989 každý nespokojný občan hovorí, že je potrebná zmena.
Od roku 1989 každý politik – poslanec myslel len na svoje pôžitky .
Od roku 1989 tu nebola strana , ktorá myslí na občanov.
Od roku 2010 tu ale je strana PRAVO a SPRAVODLIVOSŤ , ktorá chce zmenu, nemyslí na seba a chce to najlepšie pre občanov v tejto krajine. Pozrime na Poľsko volili Pravo a Spravodlivosť. Aj Turecko volilo stranu Spravodlivosť. Všetci o nej hovoríme,píšeme a aj to chceme

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.